Василь Царіков – кращий суддя Херсонщини

Наприкінці минулого року у Херсоні відбулася звітно-виборча конференція обласної федерації України з боксу, на якій нашому землякові, заслуженому тренеру України, судді міжнародної категорії, заслуженому працівнику фізичної культури та спорту України Василю Царікову було вручено кубок та диплом кращого судді з боксу Херсонщини за підсумками 2017 року.

Василь Михайлович, починаючи з 1973 року і донині працює у Новокаховському електротехнічному ліцеї, присвятивши улюбленій справі понад 50 років. За ініціативи директора навчального закладу свого часу тут була збудована спеціалізована зала для занять боксом, а також відкрита секція для охочих займатися цим видом спорту. За багато років плідної праці Василь Царіков виховав не одне покоління талановитих спортсменів. Серед них чемпіони та призери Європи: Артем Царіков, Ілля Богданов, Сергій Сушко, Андрій Скороход, Дмитро Горбенко та інші. За час професійної діяльності він підготував трьох майстрів спорту міжнародного класу, 26 майстрів спорту СРСР та України. А такі його вихованці як Володимир Дзядевич, Володимир Чорний, Дмитро Мальцев вже самі виховують успішних спортсменів, які прославляють Херсонщину.

Колектив Новокаховського електротехнічного ліцею, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (начальник Наталія Таран), спортивна громада міста, колеги вітають Василя Михайловича з черговими досягненнями та заслуженою нагородою, зичать подальшої плідної праці на спортивній ниві.