Важлива інформація для правлінь ОСББ Новї Каховки

З початку року в місті Нова Каховка створено 17 ОСББ в 27 будинках, а загалом в місті на цей час створено 172 ОСББ в 240 будинках.

Результат пошуку зображень за запитом "ОСББ"Про це інформує відділ комунального господарства Новокаховського міськвиконкому, який також повідомляє головам правлінь ОСББ, співвласникам будинків, що в Україні діє Національна рада з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Голова Нацради, заступник міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуард Кругляк. Національна рада з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України.

Основними завданнями Ради є: сприяння координації дій органів виконавчої влади з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, підготовка пропозицій щодо створення та забезпечення функціонування об’єднань.

В Раді створено 7 робочих груп:
-з питань отримання інформації про співвласників багатоквартирного будинку при створенні та діяльності ОСББ.
-з питань своєчасності відшкодування державою ОСББ призначених населенню субсидій та наданих пільг та стимулювання малозабезпечених сімей щодо сплати внесків на капітальний ремонт багатоквартирного будинку.
-з вирішення проблемних питань щодо забезпечення газопостачання та електропостачання багатоквартирних будинків, де створені ОСББ.
-з вирішення проблемних питань експлуатації та капітального ремонту ліфтового господарства багатоквартирних будинків, у яких здійснюють діяльність ОСББ.
-з вирішення проблемних питань експлуатації автономних систем теплопостачання (дахових котелень) багатоквартирних будинків, у яких здійснюють діяльність ОСББ.
-з вирішення питань взаємодії ОСББ та Державної міграційної служби (передача картотеки, доступ ОСББ до інформації про кількість зареєстрованих осіб у багатоквартирних будинках.
-з вирішення проблемних питань перетворення ЖБК в ОСББ.