Важлива інформація від Новокаховської ОДПІ

Для українських військових платники податків Новокаховської ОДПІ перерахували понад 29 млн. гривень

Протягом січня – червня п.р. на підтримку українських військових платниками податків, які знаходяться на обліку в Новокаховській ОДПІ сплачено до бюджету 29,3 млн.грн. військового збору з приростом до минулорічних надходжень – на 6,4 млн.гривень.

Платники податків відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору задля захисту державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України.

 Землевласниками Новокаховської ОДПІ сплачено 67,3 млн. грн. плати за землю

 Плата за землю є одним із небагатьох видів платежів, які стовідсотково залишаються в бюджеті міста (району). Саме тому її надходження є край необхідними для міських та селищних рад. За січень – червень п.р. до місцевих бюджетів Новокаховської ОДПІ надійшло 67 299,9 тис.грн. земельного податку та орендної плати, в т. ч. по відділенням: Новокаховським – 20 997,5 тис.грн., Бериславським – 6 492,3 тис.грн.,   Великоолександрівським – 7 415,4 тис.грн., Великолепетиським – 4 363,4 тис.грн., Верхньорогачицьким – 2 333,1 тис.грн., Високопільським – 2 174,2 тис.грн., Горностаївським – 2 955,5 тис.грн., Каховським – 17 943,9 тис.грн., Нововоронцовським – 2 624,7 тис. гривень. Це перевищує минулорічні надходження на 5 756,4 тис.гривень. Із вказаної суми 54 840,3 тис.грн. сплачено  юридичними особами, 12 459,6 – фізичними особами.

Шановні платники податків!

 З метою економії вашого часу, а також власних коштів на придбання бланків звітних документів, уникнення витраченого часу у чергах до інспектора або «вікна» прийому звітності при поданні звітності, (оскільки достатньо її лише сформувати в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм та передати через мережу Інтернет до фіскальної служби). Новокаховська ОДПІ запрошує вас до Пункту реєстрації користувачів для отримання електронних ключів.

Окрім цього ви маєте можливість: отримати гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок, оперативно оновлені формати подання документів в електронному вигляді по телекомунікаційних каналах зв’язку (у разі зміни форм податкових декларацій, інших документів, які є підставою для нарахування і сплати податків, або при введенні нових форм декларацій платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів) та конфіденційно отримувати інформацію щодо стану розрахунків стосовно сплати податків та заборгованості перед бюджетом.

Отримати електронний підпис та консультацію щодо його застосування можна, звернувшись до Відокремленого Пункту реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС при Новокаховській ОДПІ  за адресою: м. Нова Каховка, вул. Горького, 11-а, Центр обслуговування платників, телефон 4-52-88.