Важливо: субсидії на електроопалення

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що з жовтня 2019 р. розпочнеться призначення житлових субсидій на опалювальний сезон.

Відповідно до вимог п.2 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. №848, якщо в установленому порядку здійснено відключення споживачів від централізованого опалення (теплопостачання) і громадяни для обігріву приміщень використовують побутові електроприлади, для розрахунку житлових субсидій в опалювальний сезон застосовуються соціальні нормативи на комунальну послугу з постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення.

Зазначені розрахунки здійснюються на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та акта обстеження стану зовнішньо- і внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів, що проведені організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж.

Для забезпечення своєчасного проведення розрахунку житлових субсидій на опалювальний сезон 2019-2020 рр. мешканцям ОСББ, які для обігріву свого житла використовують побутові електроприлади, керівникам ОСББ необхідно терміново надати до УПСЗН акти обстеження стану внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів.

Особливу увагу звертаємо мешканців будинків, в яких з 1.07.2019р. припинено обслуговування КП «НК ЖЕУ»: вул.Героїв України, 30, 32; пр.Дніпровський, 17, 39, 51, 79; вул.Затишна, 1, 5; Історична, 3, 15, 17, 19, 21, 55, 57; Маяковського, 7; Новоселівська, 2; Пушкіна, 6; Соборна, 3, 4.

До теперішнього часу в даних будинках ОСББ не створено, тому офіційні балансоутримувачі внутрішніх електромереж відсутні.

За відсутності актів обстеження стану внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів, УПСЗН не буде мати правових підстав проводити з жовтня 2019р. призначення субсидії на електроопалення для мешканців цих будинків.