Вчимося планувати видатки бюджету розвитку

Відбувся розгляд пропозицій бюджетних установ щодо включення об’єктів будівництва, реконструкцій та капітальних ремонтів, фінансування яких у 2015 передбачається здійснювати за рахунок коштів бюджету розвитку. За інформацією начальника відділу капітального будівництва Світлани Гончаренко до виконавчого комітету міської ради від головних розпорядників бюджетних коштів та комунальних підприємств міста надійшло заявок на суму понад 40 млн. грн.

Враховуючи, що можливості бюджету значно менші, до розпорядників коштів доведені контрольні цифри: центральна міська лікарня -1,0 млн. грн., відділ освіти – 1,0 млн. грн., відділ культури і туризму – 2,3 млн. грн.

Як акцентував перший заступник міського голови Чурсинов Л.Г. у плані наповнення бюджету 2015 рік буде вкрай складним, тому основне завдання керівників бюджетних установ забезпечити стабільну роботу ввірених їм закладів: покрівлі не повинні протікати, в будівлях повинні працювати опалення, сантехнічні та електричні системи. Крім цього, необхідно передбачити кошти для розрахунків за вже виконані обсяги робіт.

Після розгляду пропозицій бюджетних установ, обстеження та перевірки технічного стану об’єктів, усім розпорядникам коштів документи передані на доопрацювання і повторного розгляду. Тобто необхідно «простягати ніжки по одежках».

Робота по підготовці бюджету 2015 року триває. Наступного тижня будуть розглянуті пропозиції керівників комунальних підприємств.