Вчимося жити, попереджуючи перешкоди

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 28 квітня у Маслівській школі відбувся День цивільного захисту.  День цивільного захисту пройшов під керівництвом начальника ЦЗ  – директора школи О.П.Ковш та начальника штабу ЦЗ, заступника директора О. Г. Кравченко.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

Перед першим уроком було проведено лінійку, поставлено завдання щодо дій, передбачених планом Дня ЦЗ. Класними керівниками 1-11 класів у цікавій та змістовній формі було проведено уроки за тематикою ЦЗ. Учнями школи у цей день було переглянуто науково-популярні, хронікально-документальні фільми та мультфільми з питань цивільного захисту.

Учні 10 класу та медична сестра школи Авраменко Л.В. провели майстер-клас для школярів 1-4 класів і продемонстрували як правильно користуватися засобами індивідуального захисту та надавати першу медичну допомогу.

Для учнів 5-11 класів було проведено квест «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!». Комбінована естафета з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Захист Вітчизни”  пройшла під керівництвом вчителя ЗВ Яцюка О.М.

Завершальним етапом за сигналом ЦЗ «Увага всім!» було проведено учбову евакуацію особового складу школи. Організовано, спокійно, але динамічно і швидко пройшла учбова евакуація усіх учасників навчально-виховного процесу. Учасники тренування дотримувалися правил безпечної поведінки та вклалися в 1хв 13 сек.

Учні та  вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій. За даними журі з проведення заходів ЦЗ, за результатами змагань, естафет, вікторин, виставок малюнків та плакатів, на підсумковій лінійці було нагороджено переможців:

–  конкурс малюнків та плакатів: І місце –  Гаманович Яна, учениця 1 класу; Дорошенко Ірина, учениця 5 класу; Дорошенко Марина, учениця 5 класу; колектив учнів 10 класу; ІІ місце – Панечко Денис, учень 1 класу; Левченко Євгенія, учениця 5 класу; колективу учнів 5 класу (класний керівник Соромотіна О.О.) оголошено подяку за активну участь у конкурсі малюнків;

– комбінована естафета: І місце – збірна команда «Спецназ», командир Москалюк Дмитро, учень 8 класу; ІІ місце –  збірна команда «Актив», командир команди учень 9 класу Крачковський Микола; ІІІ місце – збірна команда «Самураї», керівник команди учень 8 класу Щербаков Анатолій.

День цивільного захисту було проведено на належному рівні, поставлено завдання, які слід і надалі відпрацьовувати з учнями школи.

Адміністрація школи