Вчитель Дніпрянської школи про участь у всеукраїнському семінарі з питань національно-патріотичного виховання

З 10 до  12 травня у Житомирі тривав    семінар-практикум для тренерів з національно-патріотичного виховання, які пройшли навчання на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України  за програмою тренінгу «З Україною в серці». Участь у цьому заході взяла  заступник директора з виховної роботи Дніпрянської школи, сертифікований тренер з національно-патріотичного виховання Раїса Фединяк.

Після проходження чергового тренінгу на Житомирщині Раїса Михайлівна поділилася своїми враженнями з нашим виданням.

-На славну поліську землю прибули тренери з усіх куточків України, щоб продовжити справу, яку розпочали ще у квітні 2016 року. В рамках Школи були проведені: щорічне звітування з напряму роботи, тренінгові заняття, обговорення планів з національно-патріотичного виховання, обмін досвідом, майстер-класи та творчі зустрічі, – розповіла вона. –  Всі ми чудово розуміємо, що українцями народжуються, а патріотами стають. Тільки у тісній співпраці зможемо виховати справжніх патріотів України, від яких залежатиме світле майбутнє нашої  країни. Для цього у нас створюються всі умови і є  велике бажання не зупинятися, а впевнено крокувати до світлої мети.  В цьому ми уже двічі переконалися, побувавши спочатку на Крижопільщині, що на Вінниччині,  а згодом і  на Житомирщині.

Тренери  мали змогу побувати в обласному еколого-натуралістичному центрі, загальноосвітній школі №17 та військовому інституті імені С.П.Корольова, здійснити екскурсію по місту, а також відвідати музеї космонавтики та мілітарної історії. Місця, де ми побували, є еталонами мужності та відваги, гуманності та людяності, доброти та милосердя.

Ми віримо і сподіваємося,  що Україна, як і калинова алея, яка висаджена учасниками тренінгу, розквітне  і стане сильною європейською країною. Житомирщина  уже має чим пишатися і має чим здивувати, бо дійсно – враження незабутні, а емоції неймовірні.

Щира  вдячність Оксані Стадник  від імені великої, дружньої родини тренерів за щирість, щедрість та  гостинність.