Вчитель школи №7 провела  майстер-клас для вчителів початкових класів Нової Каховки

27 березня вчитель школи №7(директор Лілія Грішагіна) Любов Кучма провела третє засідання міського майстер-класу «Стати найкращою версією самого себе» для вчителів початкових класів  на тему: «Творчий ріст учителя в гуманістично орієнтованій навчально – виховній діяльності».  

Перед початком роботи, для емоційного налаштування, Любов Дмитрівна провела вправу “Будиночки для емоцій”. Потім вона  звернулася до слухачів і окреслила коло найважливіших питань, розгляд яких допоможе   формувати і удосконалювати  ключові компетентності маленьких школярів .

У своєму виступі, Любов Дмитрівна  наголосила про особливе значення вчителя в житті молодших школярів. саме вчитель є головною постаттю, яка регулює взаємостосунки з батьками, іншими дорослими, формує їхнє ставлення до неї та її ставлення до себе, як іншої. Також вона зазначила, що на сучасному етапі розвитку суспільства особистісно-гуманна орієнтація освіти стає загальновизнаною необхідністю. Головні її показники – любов до дітей, захист їхніх прав та інтересів, піклування про їхнє самопочуття, емпатійне ставлення (співпраця) до кожного, підтримка дитячої індивідуальності, повага до батьків і до сімейних традицій. Підкреслила, що найголовнішим моментом у спілкуванні з дітьми є встановлення особистісного контакту з кожною дитиною., адже він створює впевненість учня в тому, що його «бачать», «помітили», ним цікавляться, про нього піклуються, на нього звертають увагу.

В ході засідання присутні колеги  прийняли активну участь у створенні педагогічної мозаїки «Поспішайте, будемо вчитися літати», провели діагностику «Який ви вчитель?…», на завершення роботи були підведені підсумки та вироблені методичні рекомендації.

Упродовж роботи майстер-класу панувала творча та доброзичлива атмосфера, яка об’єднала вчителів-однодумців, сповнених бажанням професійного зростання та самовдосконалення.