Вчителі обговорили організацію виховної роботи в позаурочний час

IMG_6506

10 березня 2016 року на базі ЗОШ №10 відбулося засідання творчої лабораторії вчителів початкових класів «Пошук»  на тему: «Моделювання і створення виховної системи класу» (керівник Собецька Світлана Анатоліївна, учитель початкових класів ЗОШ №10).

Під час третього засідання творча група вчителів початкових класів ЗОШ №10 поділилася з колегами досвідом роботи з питання «Моделювання та організація виховної системи в позаурочний час».

Скарбничку виховних заходів відкрила Моцьо Лідія Іванівна, яка ознайомила присутніх з реалізацією напрямку «Ціннісне ставлення до суспільства і держави». Вона розповіла про волонтерський рух у її класі та школі, майстер-клас з виготовлення червоних маків «Квітка пам’яті», відзначення Дня вишиванки в школі.

IMG_6450

Індучна Лариса Володимирівна поділилася досвідом проведення «Масляної» та продемонструвала відеозапис цього свята (напрям «Ціннісне ставлення до культури й мистецтва»).

Блищик Ірина Микитівна презентувала фрагменти уроку сімейного виховання на тему: «Сім’я – найбільший скарб».

Про формування ціннісного ставлення до праці розповіла вчитель Мартиненко Оксана Афанасіївна. Вона поділилася досвідом проведення інтегрованого уроку з літературного читання, української мови та трудового навчання на тему: «Українська народна іграшка» та враженням від організації навчальної екскурсії для учнів 4-го класу до театру ім. Миколи Куліша в м. Херсоні.

Про можливі шляхи організації співпраці з батьками повідомила Шальнова Наталя Павлівна. Вона запропонувала переглянути відеоролик «Як ми створювали красу» про куточок  для проведення уроків серед природи в ЗОШ №10 та наголосила на важливості такої роботи.

IMG_6423

Керівник творчої лабораторії Собецька Світлана Анатоліївна наприкінці засідання презентувала модель виховної системи класу, яка буде запропонована вчителям початкових класів м. Нова Каховка для реалізації в навчально-виховному процесі.

Яскравим завершенням роботи творчої лабораторії став фрагмент свята «Масляна», до проведення якого долучилися Новіцька Олена Михайлівна, педагог-організатор ЗОШ №10, Бадрізлова Жанна Анатоліївна, вчитель музики ЗОШ №10, Собецька Світлана Анатоліївна, вчитель початкових класів ЗОШ №10, учні 4-Б класу ЗОШ №10 та всі присутні на заході. Гостей порадували танцями, веснянками, млинцями та смачними пирогами.

Методист ММК Плясецька С.О.

IMG_64061