Вчителі  школи №3 приєдналися до всеукраїнського волонтерського руху

11-12 березня в Українському домі (м. Київ, вул. Хрещатик,2) відбудеться фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи!» — масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки, де талановиті, творчі, ерудовані діти віком від 6 до 16 років зі всієї України продемонструють свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури.

В рамках фестивалю буде представлено два найбільших світових конкурси з науки та робототехніки – Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років) та Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років).

У зв’язку з цією подією 11 лютого вчителі ЗОШ №3 приєдналися до волонтерського руху та пройшли навчання волонтерів в «Education HUB» («Новий освітній простір») у м.Києві.

Ця яскрава подія (семінар-практикум) зібрала близько 80 учасників, як досвідчених волонтерів, так і новачків, що цього року вперше беруть участь у заході. Серед них були і вчителі ЗОШ №3: Біла О.О., Іщенко О.В., Задирко О.М., Копил О.В., які будуть приймати участь в організації та проведенні Всеукраїнського чемпіонату та фестивалю FIRST LEGO.

Майбутні волонтери прослухали лекції від організаторів фестивалю, взяли активну участь у співбесіді, тренінгах, організованих у затишних та комфортних студіях. Присутні змогли докладно дізнатися про вакантні посади волонтерів, зрозуміти для себе, чим займаються судді, рефері, хто такий Score Keeper чи менеджер піт-зони турніру. Кожен з учасників мав змогу обрати собі посаду за особистими уподобаннями та здібностями. Навчання пройшло у формі дружньої зустрічі, що стало додатковою можливістю для волонтерів ближче познайомитися один з одним, дізнатися про подальші перспективи участі у волонтерському русі.

На волонтерів протягом року тепер чекають навчання, брифінги, а також масштабні заходи, серед яких Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League, Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Jr.

Слідкуйте за нашими новинами!

                                                                    Галина Фірсова, шкільний координатор програми «FIRST LEGO League Junior»

Олена Біла, вчитель зарубіжної літератури ЗОШ №3,

волонтер фестивалю