Вчителі ЗОШ № 1 – кращі тренери НУШ області

Протягом січня-червня 2018 року проходила підготовка вчителів Нової Української Школи (НУШ) Херсонської області.

Підготовка проходила на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 р. №17-р, Наказу Міністерства освіти і науки України від 15 січня 2018 р. №34, відповідно до Плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 року за №903- р, листа Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 13.02.2018 року за №2-14.555/0/18/323.08 «Про навчання педагогічних працівників в умовах Нової української школи».

В якості тренерів-наставників працювали 7 вчителів ЗОШ № 1 Новокаховської міської  ради. Виїзні сесії провели вчителі: Банкова О.О., Бужинська О.М., Курінкова О.М., Грудницька Н.П.  –  у Херсоні;  Розновська А.Ю. –  в Голій Пристані;  КононенкоТ.В.  – у  Каховці;  Тесленко О.Р. –  у Новій Каховці.

Наші тренери показали високій рівень організації,знання програм та засобів навчання, володіння проектною, командною, груповою діяльністю. Мають знання засобів планування та організації освітнього простору, ІТ – технологій, нових мультимедійних засобів.

Партнерство вчителів області з тренерами сприяло ефективній роботі на сесіях навчання. Саме тому результативність досягла своєї мети.

За організацію і активну участь у проведенні тренінгів із підвищення кваліфікації педпрацівників, які навчатимуть учнів перших класів НУШ у 2018-2019 н.р. вчителі-тренери ЗОШ № 1 Банкова О.О., Бужинська О.М., Курінкова О.М., Грудницька Н.П.,  Розновська А.Ю. , КононенкоТ.В. , Тесленко О.Р.  отримали  Подяки КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Колектив школи вітає своїх творчих педагогів!

Адміністрація школи