Вчителям Маслівської ЗОШ провели тренінг зі спілкування

«Конфлікти – це норма життя.
 Коли вам здається, що у вашому житті
немає конфліктів, перевірте, чи є у вас пульс»
Ч. Ліксон

Проблема взаємодії учасників педагогічного процесу набуває все більшого   значення для сучасної школи. Породжена вона динамічним розвитком суспільства, зміною соціальних орієнтирів, що поглиблює проблему поколінь, ускладнює стосунки вчителів та учнів, учителів між собою та з адміністрацією.

IMG_6956 IMG_6952

Конфлікт – досить складне психологічне та соціальне явище, успішність вивчення якого залежить від вихідних теоретичних та методологічних передумов. Однією з форм профілактики конфліктів – є тренінг, результатом якої є засвоєння педагогами певних форм поведінки. Для вчителів Маслівської ЗОШ (директор Ковш О.П.) психологом школи Мосьпан Л.В., був проведений психолого-педагогічний семінар-тренінг «Конфлікти в колективі».

IMG_6960 IMG_6968

На тренінгу, учасники, виконуючи вправи «Перетвори свинець на золото», «Торбинка асоціацій», «Яблучко та черв’ячок» отримали знання про психологічну природу конфлікту, його структуру, ефективні способи їх вирішення. Педагоги під час вправ: «Влада», «Я в своїх очах», «Ми – творимо» вчились навичкам формування позитивного психологічного клімату в колективі.

Практичний  психолог  Мосьпан Л.В.