Вчителю мій, тобі подяка і шана!

28 вересня у Палаці культури освітяни Нової Каховки відзначали  професійне свято.

Осінь – це шкільна пора. І всі ми, як колишні учні,  у першу неділю жовтня говоримо  хороші, добрі слова нашим вчителям. Як зауважила завідуюча міським відділом освіти Оксана Якубова,  працювати на вчительську ниву не приходять випадкові або слабкі духом люди. Цю стежку обирають справжні знавці своєї справи.  І саме такі педагоги працюють у школах, дитсадках і позашкільних закладах Нової Каховки.

Цього дня під час концертної програми міський голова Володимир Коваленко, привітавши винуватців свята, нагороджував кращих. Також грамоти і квіти вручала Оксана Якубова. Депутат міськради Сергій Хоменко прочитав вірш, присвячений вчителеві, і потиснувши руку тим, хто стояв на сцені, подякував педагогам за працю.

Під час святкувань хвилиною мовчання згадували тих освітян, яких вже немає з нами. Слова подяки та побажання довголітя й здоров’я були адресовані педагогам-ветеранам, які живуть у місті.

Усіх, хто прийшов на концерт, розчулили до глибини душі маленькі вихованці дитсадка «Дюймовочка», які виразно, голосно і в той же час зворушливо  розповідали вірші.

Колектив сайту «НК  online» приєднується до всіх привітань, які лунали на адресу педагогів, і бажає  вам, шановні педагоги, здоров’я, витримки й наснаги у щоденній праці, порозуміння, любові та  добробуту!