Вчора ще 35 родини вимушених переселенців отримали безкоштовне житло у Херсоні

До відремонтованого гуртожитка по вул.Комкова, 76-в сьогодні заселяється 90 вимушено переміщених осіб із Донецької та Луганської областей та Криму. Про це повідомляє офіційний сайт міста Херсон.

Міський голова Володимир Миколаєнко вручив житлові ордери 29 сім’ям та 6 особам із числа ВПО.

Також, на офіційному врученні ордерів був присутній керівник Південноукраїнського офісу «КримSOS» – Олексій Тільненко.

Усі кімнати облаштовано необхідними меблями, також під час заселення всі жильці – отримали гігієнічні набори. Загальна площа відремонтованих приміщень складає майже 1 тис. м2, кількість житлових кімнат – 38.

Ремонтні роботи проводяться за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках реалізації проекту «Активізація територіальної громади Херсона для подолання проблем внутрішньо переміщених осіб».

За рахунок міської ради придбано пральні машинки та холодильники, які найближчим часом будуть встановлені у даному гуртожитку.

А діти із сімей ВПО, які сьогодні заселяються у гуртожиток, отримали святкові солодкі подарунки та книжки.

На даний час продовжуються ремонтні роботи на ІІІ об’єкті, за адресою –м. Херсон, вул. Поповича, 15. Загальна площа приміщень, які підлягають ремонту складає більше 600 м2, кількість житлових кімнат становить – 17.

Проект «Активізація територіальної громади Херсона для подолання проблем внутрішньо переміщених осіб» реалізовується за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Загальна площа приміщень, які підлягають ремонту в рамках проекту, складає 2989,8 м2. Загальна кількість кімнат для ремонту – 109, загальна площа жилих приміщень – 1812,2 м2. Приміщення соціальної інфраструктури: кухні – 8; санвузли – 13; коридор – 8, площею 161,3 м2. Загальна площа нежилих приміщень – 1177,6 м2.

Після завершення ремонтних робіт та облаштування кімнат меблями буде готово для заселення 109 кімнат для сімей з числа внутрішньо переміщених осіб зі Сходу України та АР Крим.