Вчора в Херсоні знов “мінували” ТРЦ “Фабрика”

Вчора о 14:05 на електронну адресу Головного управління Національної поліції в Херсонській області надійшов лист від невідомого чоловіка з інформацією про замінування ТРЦ «Фабрика», повідомляє відділ комунікації ГУ НП.

На місце події виїхали представники екстренних служб. Охорону публічного порядку та безпеки громадян здійснювали 30 поліцейських. Із будівлі ТРЦ  були евакуйовані близько 2 тисяч відвідувачів закладу.

Вибухотехніки та кінологи обласного главку поліції ретельно обстежили внутрішні приміщення та прилеглу територію. Жодних вибухонебезпечних предметів та пристроїв не виявлено. Інформація про замінування не підтвердилася. Поліція проводить заходи щодо встановлення особи, яка повідомила про замінування.

Головне управління Національної поліції в Херсонській області інформує, що за завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років. Повторне скоєння кримінального правопорушення карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.