Вчорашнього 15-річного втікача поліція відшукала

Вчора ми повідомляли, що 15-річний хлопець-сирота Сергій Лук’яненко  самовільно залишив приміщення дитячого інфекційного відділення ЦМЛ м. Нова Каховка, де проходив лікування.

Як повідомили нам працівники відділу ювенальної превенції  Новокаховського відділу пліції, вчора ж близько 13.30 хлопця було знайдено на вулиці, де він перебував у компанії підлітків. Наразі його знову помістили у лікарню, після чого він продовжить реабілітацію у санаторії.

Окрім цього,  працівники відділу ювенальної превенції розшукали ще одного 17-річного хлопця, який втік з дому в одному з сіл Бериславського району. Батьки повідомили поліції, що син часто не ночує вдома та гуляє з друзями. А цього разу зник на три доби. Поліцейські розшукали хлопця в кінотеатрі міста Нова Каховка, де він був з  друзями. Неповнолітнього повернули додому.

У відношенні його батьків буде складений адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».