Вебінар для роботодавців, зацікавлених у розвитку аграрного бізнесу

Новокаховська міська філія Херсонського обласного центру зайнятості запрошує 18.07.2018  року взяти участь  у вебінарі для більш ефективної поінформованості роботодавців, зацікавлених у розвитку сільського господарства.

Результат пошуку зображень за запитом "новокаховський міський центр зайнятості"Вебінар присвячений питанням активізації розвитку агропромислового комплексу Херсонщини, сприяння самозайнятості населення, висвітлення можливостей розбудови галузі за рахунок участі сільгосптоваровиробників та господарств населення у Державних програмах підтримки аграріїв та партнерських банківських програмах. Зокрема, під час вебінару розглядатимуться питання механізмів та умов участі у програмах державної підтримки аграрного сектору, а також умови партнерських банківських програм для фінансування клієнтів агропромислового комплексу. Вебінар відбудеться у приміщенні Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості за допомогою відео-підключення засобами відеозв’язку.

З приводу участі у вебінарі можна звертатися  до фахівців Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою м.Нова Каховка, вул.М-Букіна, буд.20-А або за телефонами: (05549) 7 02 23 або (05549) 7 26 88