Вечір-присвята «Я свою душу пустив у душу народу».

«Напишіть хлопцеві, аби пера не брав до руки, бо він ніколи нічого не напише», – такий вирок виніс колись Іван Франко літератору-початківцю Василю Стефанику. Попри віщування Каменяра, ім’я Василя Стефаника стоїть поряд з іменами найвидатніших новелістів світу. Та й з Франком згодом склались дружні зв’язки.

14 травня  2021 року виповнилось 150 років від дня народження неперевершеного майстра соціально-психологічної прози, новатора модерністської техніки письма, тонкого спостерігача людської душі Василя Семеновича Стефаника.

Напередодні відзначення ювілейної дати видатного письменника центральна міська бібліотека запросила користувачів на вечір-присвяту «Я свою душу пустив у душу народу».

Увесь життєвий шлях Василя Семеновича свідчить про те, що  для становлення поглядів дуже важливим є те з ким тебе зводить доля, які люди мають вплив на твою свідомість. Василю пощастило зустріти людей зі спорідненими душами і завдяки їх підтримці та допомозі Україна зараз має талановитого митця.

Присутні на заході цінителі творчості Василя Стефаника і люди, які лише доторкнулися до неї, сповна відчули силу мистецтва слова, посилену геніальною музикою Бетховена.

Захід відбувся з дотриманням карантинних вимог.