Вечір відпочинку «Різдвяні зустрічі» у Веселівській музичній школі

У Веселівській дитячій музичній школі Новокаховської міської ради (директор Ірина Балибіна) відбувся вечір відпочинку для дітей школи з промовистою назвою «Різдвяні зустрічі». Організаторами заходу виступили викладачі фортепіанного відділу: Леся Драйцева, Ксенія Балибіна, Олена Олійник та Наталія Курельчук, яка і була ведучою свята.

Гарно прикрашена ялинка та чарівно вбрана музична зала подарували незабутні враження та позитивний настрій дітлахам. Увесь захід супроводжувався різдвяними українськими народними піснями, колядками та щедрівками, які з радістю виконували учні всі разом або окремо по класах. Варто відзначити, що присутні мали змогу поділитися своїми родинними традиціями святкування Різдва, заспівати сімейні різдвяні пісні, розповісти вірші, прислів’я та приказки, а також порозгадувати загадки на святкову тематику.

Співом потішила присутніх Марина Котій, а грою на фортепіано – Даніелла Федорова, Єлизавета Сотник та Дмитро Бондаренко. Учні приймали активну участь у іграх, конкурсах та змаганнях. І звісно не лишилися без солодких подарунків від організаторів заходу.

Відділ культури і туризму