Вечір зустрічей у школі №7

3   лютого у   ЗОШ №7 ( директор Л. Грішагіна) відбувся вечір зустрічі з випускниками. До рідної школи, наче на вогник маяка, поспішали її вихованці з різних куточків землі.

Сюди усіх привели спогади про незабутні і найпрекрасніші роки дитинства, юності. У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у актовій залі колишні випускники школи, а тепер лікарі, вчителі, водії, інженери, юристи, будівельники, програмісти, бізнесмени — усі знавці своєї справи.

У привітальному слові директор школи Лілія Володимирівна підкреслила, що, незважаючи на давню історію, школа іде в ногу із часом.— І звичайно, — наголосила  вона, — найбільша гордість школи — це ви, наші випускники, наш цвіт, завдяки якому  школа буде процвітати.

Для гостей школи була підготовлена цікава програма, де школярі  вітали випускників, демонстрували свої таланти, уміння і здібності. Насамкінець вечора  учні  разом проспівалии гімн школи, який став завершальним акордом у піднесеному, урочистому настрої свята шкільної родини. Далі випускники продовжували спілкування у тісному колі своїх шкільних друзів.