Вечір зустрічі шкільних друзів у ЗОШ №1

За доброю традицією у ЗОШ № 1 (директор Олена Зуйко) першої суботи лютого  відбулася зустріч випускників минулих років.

3 лютого школа гостинно відчинила двері і запросила своїх випускників на Вечір зустрічі шкільних друзів. На зустріч із молодістю та вчителями завітали випускники різних років , які закінчили школу 50, 45, 35, 30, 25, 25, 20, 15, 10, 5 років, і випускники минулого року.

За результатами реєстрації, яку  провели учні 11-А класу, до  школи завітало більше  150 випускників. На вечір-зустріч були запрошені ветерани педагогічної праці.

Випускників зустріли живою музикою. Урочиста частина вечора – зустрічі розпочалася з вокальної композиції «Мальчишеское братство», у виконанні  учнів з 1-по 11 клас (керівник   Янішевська Л.І.). Ведучі оголосили про початок вечора, запросивши всіх присутніх повернутися в чудові шкільні роки.

Зі словами привітань до випускників і вчителів звернулася директор Олена  Зуйко. Приємні хвилини принесли присутнім у залі кадри з фільму про шкільне життя випускників, фотографії вчителів. Кожне фото зустрічали гучними оплесками, а шкільні пісні, що супроводжували показ, створили в залі   атмосферу ностальгії та спогадів.  Хвилиною мовчання вшанували вчителів, яких уже немає поряд.

На вечорі вітали випускників-ювілярів:

– 2017 року (класний керівник  Данилова О.П.);

– 2013 року ( класний керівник  Карленко О.А.):

– 2008 року  ( класні керівники  Зуйко О.М., Новікова(Романович) І.В.);

– 2003 року (класні керівники Скочеляс О.П., Іваннікова Д.В.);

– 1998 року (класний керівник  Богатирьова(Чорновол) В.П.);

– 1993 року (класні керівники Вашкур П.Я., Воробйова Т.П.);

– 1988 року (класний керівник  Зимодра(Стеблина) А.М.);

– 1983 року (класні керівники  Малярова Л.Є., Горбач Т.Я. );

_ 1978 року (класні керівники Мілюкова В.Є., Горбач Т.Я.);

– 1973 року (класний керівник  Остапенко Н.І., ЛипкінаВ.В.,Лисова О.П.  );

– 1968 року (класні керівники  Козлова О.П., Сидоренко М.І., Величко Н.Ф., Гедерим А.Г., Раппопорт Ж.О., Сечкарь О.Д. ).

Урочиста частина вечора закінчилася… Випускники зі своїми класними керівниками повернулися в свої кабінети, де ділилися шкільними спогадами, поринули у ті незабутні роки юності, пригадали шкільні будні, розповідали один одному про сьогодення.

У школи немає колишніх  учнів, їхній веселий сміх, емоції і до сьогодні зберігають її стіни, а дерева – свідки потаємних мрій, бажань, перших поцілунків, надійно оберігають їх у своїх кронах.

Шановні випускники, повертайтеся в країну дитинства, де вас кожного знають по іменах, люблять і завжди раді бачити! До нової зустрічі!