“Величний подвиг в ім’я людства – поза часом!”

Таку назву мав мітинг, який відбувся сьогодні, 9 травня у Новій Каховці. 

Ходою, яку очолили діти у національному вбранні,з каскою солдата і квітами в руках,  керівництво, жителі міста, ветерани, духовенство,  люди поважного віку, діти, молодь,  від центральної площі прямували до парку Слави. Присутні вшанували пам’ять синів та дочок нашого народу, які віддали  життя за щасливе майбуття України, поклали квіти, вінки та гірлянди до Вічного вогню.

«Вічна слава, пам’ять. Слова – до яких ми сьогодні звикли.  Не дай Боже нам забути тих хлопців, які виходили зі своїх осель і йшли боронити рідну землю.  Йшли не лише для того, аби виконати свій обов’язок. Їхній рушій – істинна любов. Любов до сім’ї, Батьківщини. І те, що вони стали на захист цих святинь – вже була перемога. Над зрадою, егоїзмом, над лихом. Плоди цієї любові – наше покоління, діти, онуки, які виросли у мирній країні.  І майбутнє в нас є. І перемога буде за нами!”. 

Урочистості змінила традиційна солдатська каша на галявині біля Літнього, а також святковий концерт «Вітаємо друзі переможну весну!»,  що проходив   вже у самому  театрі.  Творчі  дарунки  презентували присутнім  народні колективи Палацу культури, хору ветеранів війни та праці, тріо бандуристок «Мереживо, хорова капела МПК та ансамблі «Первоцвіт»,  «Перлини» ДШМ, «Божа корівка», хореографічна студія Dance avenue НКПК, учасники ансамблю танцю Корсунської загальноосвітньої  школи, ЗАТ «Ручеек» та інші.  Зі сцени  жителів міста та всіх учасників заходу вітав мер Володимир Коваленко. І це був  далеко не кінець насиченого культурними подіями дня, про які ми обов’язково поінформуємо вас, шановні читачі, вже згодом.