Велика апаратна нарада: нагороди, пріоритети та завдання

Сьогодні, 4 квітня, у великій залі виконкому відбулася щомісячна велика нарада, участь у якій взяли керівники комунальних підприємств, закладів та державних підрозділів виконавчої влади.

На початку міський голова Володимир Коваленко запросив до президії колектив фінансового управління, щоб привітати жінок, які тримають в своїх надійних руках кошти міста, із 65-літтям установи, в якій вони працюють. «Одним словом не можна сказати, що це за структура та завдяки стриманій позиції її керівника – Ірини Фурсєєвої, у нас завжди є кошти. Інформація, яку я отримую щоранку про стан міського бюджету, або засмучує, або надає впевненості», – промовив мер, вручаючи грамоти і подарунки колективу.

Також він відзначив двох меценатів  – підприємця Геннадія Мелконяна і директора КП «Міський критий ринок» Сергія Євстратова. В свою чергу,  Херсонська обласна організація федерації боксу України вустами Олександра Курдова подякувала міському голові за підтримку боксерського клубу «Данька», бо жодні змагання не проходять без участі і вказаних меценатів, і керівника Нової Каховки.

Потім перед учасниками наради виступив перший заступник  Леонід Чурсинов, який розповів про фінансові підсумки першого кварталу. Голова управління Пенсійного фонду Людмила Метляєва доповіла про стан виплат пенсій, які виплачуються без затримок. Заступник начальника міського відділу поліції Дмитро Карбовський звернув увагу  керівників на те, що із початком тепла особливої уваги потребують діти, які, відчуваючи себе дорослими, відважуються на самостійні мандри. Через це – діти без дорослих у будь-якому місці –  привід уваги оточуючих.

Під час апаратної наради обговорювалися ще й такі питання: закінчення навчального року, розрахунки бюджетних установ за спожите тепло під час опалювального сезону, підготовка до пасхальних та травневих свят та ін. На контролі у міського голови – водоканал, керівнику якого Валерію Радованцю протокольно поставлено завдання навести лад із несанкціонованим зливом до каналізаційних мереж приватників-асенізаторів. Керівнику КП «НК Екосервіс» Василю Нікуліну доручено навести лад у сквері на площі Сільських будівельників. А одним із гострих питань залишається бездіяльність «Укртелекому» з приводу «мовчання» радіоточок. Вказуючи на те, що через крадіжки кабелю поновити трансляцію міської радіоорганізації неможливо. Та більш конкретних дій ніж констатація факту працівники, які повинні забезпечувати цю радіотрансляцію, не роблять.

Завершилася нарада повідомленням про те, що державні органи влади переходять на електронний документообіг. І це вимога Кабінету Міністрів України.