Велика апаратна нарада у Новій Каховці. Підсумки червня і плани на липень

Про фінансові підсумки червня  і п’яти  місяців  нинішнього  року,  медичну реформу,  надання субсидій, безпеку під час пляжного сезону і не тільки говорили у Новій Каховці сьогодні, липня під час  щомісячної апаратної наради.

Роботі засідання передувала урочиста мить: з ювілеєм вітали директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради Наталію Корсакову. Наталії Вікторівні зичили  міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу й краси.

Далі перейшли до обговорень питань, пов’язаних із життєдіяльністю міста. Зокрема, перший заступник міського голови Леонід Чурсинов доповів про підсумки наповнення міської скарбниці у першому півріччі. Про актуальні питання реалізації реформи у медичних закладах Нової Каховки розповіла головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Зоріна Зінченко.

З-поміж інших питань  мер  акцентував увагу і дав відповідні доручення  що  посилення безпеки дітлахів, які вже відпочивають на канікулах, на дорозі і пляжах. За даними  ДСНС лише за червень на території країни потонули 12 діток.