Велика апаратна нарада у Новій Каховці. Підсумки квітня і плани на травень

Про фінансові підсумки квітня і чотирьох місяців цього року, пенсійне забезпечення, освітню мережу, початок пляжного сезону і не тільки про це говорили на великій щомісячній нараді сьогодні, 3 травня. Серйозній розмові передувала приємна подія: нагородження директорів шкіл і навчальних закладів, учні яких брали участь у традиційному воєнно-патріотичному конкурсі, що вже кілька років поспіль проводиться напередодні 9 травня.

Після привітального слова, з яким до учасників наради звернувся голова ради ветеранів Дмитро Папуша, міський голова Володимир Коваленко вручив переможцям квіти, грамоти і подарунки. Трійці лідерів – ЗОШ №6 (I місце), НВК №2 (II місце), техніко-економічний ліцей (III місце) – подарували сучасні монітори для комп’ютерів, іншим конкурсантам-переможцям – настінні годинники. Серед них: Дніпрянська ЗОШ, ДНЗ «Професіно-технічне училище №14 м. Нова Каховка», гімназія, СЗОШ №8, ЗОШ №10, №5, №4,  №3, №7.

Після нагородження перший заступник міського голови Леонід Чурсинов, аналізуючи надходження до міського бюджету, поінформував про фінансові підсумки за чотири місяці 2018 року.

Керівник сервісного центру з пенсійного забезпечення Людмила Метляєва розповіла про перерахунки, які для деяких пенсіонерів проводяться автоматично і зробила акцент на тому, що до центру звертаються містяни, у яких немає відповідного стажу роботи. У квітні таких потенційних пенсіонерів, які з довідкою про фактичний стаж роботи, працівники центру направили до управління праці і соціального захисту населення для оформлення соціальної допомоги.

Стосовно напруженої пожежної ситуації в області і  місті наголосив начальник міського відділу ГУ ДСНС Андрій Кривошеєв. «За минулу добу у приміській зоні вже два рази горів ліс, також велика пожежа  трапилася в Олешківському лісництві. Прошу керівників усіх підприємств, що межують з лісом і лісосмугами, створити захисні рови чи смуги», – звернувся він до учасників  наради.

З-поміж інших питань  мер зауважив на підготовці усіх комунальних служб до літнього періоду. Зараз йдуть усі підготовчі заходи до відзначення 8 і 9 травня.