Великодні гостинці та обереги на передову передали учні та вчителі Дніпрянської школи

Вже  кілька років поспіль учні Дніпрянської школи приєднуються до участі у благодійних акціях, що проходять напередодні найбільшого християнського свята Великодня.

«Паска для солдата» – так називалася вона цьогоріч і проходила з 2 lо 4 квітня за ініціативи депутата Новокаховської міської ради, волонтера Олександра Афанасьєва та приватного підприємця, волонтера Романа Савича. Акція мала на меті підтримати тих, хто на свято далеко від рідної домівки буде оберігати мир і спокій нашої Батьківщини. Тож учні почали збирати солодкі смаколики, чай, каву, а ще писати листи-подяки, малювати святкові листівки з побажаннями скорішого повернення додому.

Вчителька нашої школи Марія Мельниченко власноруч виготовила 48 ляльок-мотанок, своєрідних оберегів для наших захисників, сподіваючись, напевно, що  один із них потрапить до рук її сина Івана, який зараз на сході.

Адміністрація Дніпрянської школи, рада шкільного парламенту щиро дякує всім небайдужим учням, батькам та вчителям за участь у акції і бажає Божого благословення на добрі справи, радості, благополуччя, миру і спокою в кожну родину.

Христос Воскрес – воскресне Україна!

 

Тетяна Богачук, педагог-організатор Дніпрянської школи