Великодні гостинці захисникам України від учнів Дніпрянської школи

Сьогодні, 13 квітня, у Дніпрянській школі учнівським самоврядуванням була організована та проведена благодійна акція «Великодній кошик воїнам АТО». Участь в акції взяли  учні, батьки та вчителі, яким не байдужа доля України, які вірять у її світле майбу

Живучи в затишних оселях, проводячи ніч під тихим мирним небом, ми не можемо й уявити, як важко їм – захисникам України – там, у зоні бойових дій. Їм  не вистачає родинного тепла, домашнього затишку, а інколи і простих речей, які, на наш погляд,  не є  дорогоцінними. Прокидається нестримне бажання підтримати та допомогти тим, хто зараз не з нами, хто ризикує собою заради  нашого щасливого майбуття.  За декілька днів були зібрані продукти харчування, засоби особистої гігієни та дитячі вироби, виготовлені власними руками. Завдячуючи Олегу Мішутіну, Сергію Хоменку, Віталію Перетятьку, Олександру Афанасьєву, Великодні гостинці будуть передані  військовослужбовцям, які зараз зі зброєю у руках захищають  нашу країну.

Ми хочемо, щоб справжні захисники України  відчули  підтримку та тепло наших сердець і розуміли,  що вони не самотні, що ми думаємо і переживаємо за них, і чим можемо тим і допомагаємо.

Повертайтеся додому живими та неушкодженими!

Ми на вас чекаємо!

Ми з вами!

 

Раїса Фединяк, заступник директора з виховної роботи  Дніпрянської ЗОШ