«Велике будівництво» у Новокаховській ОТГ

Розпорядженням голови ХОДА від 3.03.20р. затверджено план реалізації в Херсонській області проектів у рамках національної програми «Велике будівництво». Передбачено виконання будівельних робіт на таких об’єктах: 6 шкіл, 6 дитячих садочків, 8 спортивних стадіонів та 8 приймальних відділень екстреної медичної допомоги в опорних лікарнях області, де планується здійснити реконструкцію.

Розпорядженням голови ОДА від 12.03.2020р. №359 затверджено відповідний перелік об’єктів, до якого включені об’єкти Новокаховської ОТГ: «Капітальний ремонт спортивно – футбольного поля «Дніпро» спортивного комплексу стадіон «Енергія» та «Реконструкція відділення екстреної медичної допомоги на лікарняному комплексі №2 по вул. Свєтлова,1».

Проект капітального ремонту спортивно – футбольного поля «Дніпро» успішно реалізовано.

Приймальне відділення – перше в лікарні, куди потрапляє людина у випадку екстреної ситуації. Саме тут проводиться оцінка її стану, здійснюються невідкладні заходи і приймаються рішення щодо подальших дій медичних працівників. В контексті реформування системи охорони здоров’я, затвердження госпітальних округів та визначення опорних лікарень саме приймальні відділення опорних лікарень стануть місцем маршрутизації швидкої допомоги, яка забезпечить надання кваліфікованої медичної допомоги.

Тому, на виконання доручення прем’єр-міністра України, в місті організована робота з реконструкції відділення екстреної медичної допомоги, яке розташоване в лікарняному комплексі №2 по вул. Свєтлова, 1.

Першим етапом є розроблення проектно-кошторисної документації з метою приведення приміщень до уніфікованого зовнішнього вигляду, пристосування відповідних приміщень для розміщення нового обладнання (комп’ютерних томографів, ангіографів та іншого сучасного обладнання) з урахуванням діючих санітарних, будівельних норм та вимог.

На замовлення комунального некомерційного підприємства «Новокаховська міська лікарня міста Нова Каховка» роботи з розроблення робочої документації завершені, отримано позитивний висновок ДП «Укрінвестекспертиза».

Повний пакет документів передано до обласної державної адміністрації для погодження з Міністерством розвитку громад та територій.

Відділ капітального будівництва