Верховна Рада прийняла закон про заборону приватизації меліоративних систем

Kanalmal

Верховна Рада ухвалила закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони приватизації об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем та земель, на яких ці об’єкти розташовані”.

Авторами законопроекту виступили нардепи від Херсонщини – Андрій Гордєєв, Олександр Співаковський, Сергій Хлань та Іван Вінник. За прийняття відповідного законопроекту №1128 в цілому проголосував 271 народний депутат.

Документом розширено перелік об’єктів земель комунальної та державної власності, які не можуть передаватися в приватну власність. Зокрема, до них віднесено землі під об’єктами інженерної інфраструктури меліоративних систем.

Крім того, до переліку об’єктів загальнодержавного значення, які не підлягають приватизації, включено в тому числі об’єкти інженерної інфраструктури меліоративних систем, а також землі, на яких ці об’єкти розташовані.

На своїй сторінці в соцмережі Facebook народний депутат Сергій Хлань написав про те, з якими труднощами далося прийняття цього закону:

Свою радість від прийнятті закону висловив і його колега Андрій Гордєєв, назвавши цей закон першим кроком до відновлення зрошення в Херсонській області: