Верховна Рада спростила життя фрілансерам

Control is an Option to Command
© Frederico Cintra / www.flickr.com

Сьогодні, 3 листопада, депутати ухвалили закон 4496 про спрощення експорту послуг, який скасовує валютний контроль над такими операціями та спрощує систему обліку. Про це повідомляє сайт Щастя-Здоровля з посиланням на повідомлення активістів у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, на сторінці групи підтримки проекту “Підтримай український фріланс: законопроект #4496″ повідомляється: “Друзі, це саме вона – заслужена, довгоочікувана перемога! Щойно Верховна Рада України відкрила нову реальність для українських експортерів послуг! #законопроект 4496 прийнято в цілому – 270 голосів «за». Тепер ніякої бюрократії та паперової тяганини.”

Друзі, це саме вона – заслужена, довгоочікувана перемога! Щойно Верховна Рада України відкрила нову реальність для…

Gepostet von Підтримай український фріланс: законопроект #4496 am Donnerstag, 3. November 2016

На сторінці “Верховна Рада України” також повідомляється про наступне: “Проект закону передбачає, що експортери послуг зможуть укладати зовнішньоекономічні договори (контракти) не лише в письмовій формі, а і в електронній, а також шляхом прийняття публічної оферти, обміну електронними повідомленнями, або шляхом виставлення рахунку (інвойсу).

Крім того, законопроект закріпить заборону банкам вимагати переклад документів на українську мову, у разі якщо вони оформлені англійською.

Також, згідно із законопроектом рахунок (інвойс) визнаватиметься первинним документом, що має спростити процедури ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності.”

Рада за вільний фріланс!Щойно депутати ухвалили закон 4496 про спрощення експорту послуг, який скасовує валютний…

Gepostet von Верховна Рада України am Donnerstag, 3. November 2016