«Веселунчик» підкорив «Лиманські зорі»

ІІ міжнародний відкритий багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі» в Миколаєві – унікальна можливість для юних виконавців проявити свої здібності та показати таланти.

У заході взяли участь майже 200 конкурсантів з різних куточків України та країн Європи. Організаторами виступили Міністерство культури та інформаційної політики України, управління культури, національностей та релігій і Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

На жаль, карантин вніс корективи, тому конкурс відбувся у дистанційній формі. Учні мали записати відео, на якому вони представляли свої композиції, а конкурсне журі оцінювали їх виконання.

Взяв участь у конкурсі і хореографічний колектив «Веселунчик» Веселівської дитячої музичної школи (директор Ірина Балибіна) під керівництвом викладачки Ольги Івченко. Тринадцять талановитих учнів школи виступили з композицією «Динозаврики» та отримали дипломи лауреатів ІІ ступеню, пам’ятні медалі і кубок, а викладачка – подяку від конкурсного журі.

Відділ культури і туризму