Весна у місті. Весна на серці. Весна на сцені новокаховського Палацу

Весна стрімко вривається у наше життя. Пора оновлення і бадьорості. Пора нових вражень  і надій. Нових звершень і сподівань. А разом з цією прекрасною порою  розквітає і культурне життя  Нової Каховки –  в стінах відновленого Палацу культури. Сьогодні, 4 березня, у великій залі МПК черговий аншлаг. Містяни та гості стали свідками яскравого та захоплюючого дійства  під назвою «Весняні візерунки».

 У глядацькій залі – ніде яблуку впасти. Люди навіть стояли, але не полишали  захід, оскільки подивитися дійсно було на що.

Неповторний настрій  глядачам дарували хореографічні колективи «Молодість» (Н. Рєзнікова), «Ручеек» (М. Ющенко), «Роксолана» (О. Рубаненко), «Первоцвіт» (О. Черняєва, М. Ющенко), «Божья коровка» (О. В’юнова, Ю. Азовська), «Сонечко» (А. Мельниченко),  «Перлини» (Л. Пономаренко), школа танцю «Life in dance» (Д. Барансата), НВС «Джерела» (П. Осипенко), гурти  «Забава» (М. Ткаченко), «Веселівський оксамит» та інші місцеві таланти.

Усі  учасники доклали максимум зусиль, аби  сумувати у цей чарівний весняний вечір нікому не довелось.

Ну, а тим, хто не зміг потрапити на концерт, поспішаємо повідомити: ви маєте можливість зробити це завтра, 5 березня. У МПК відбудеться захід під назвою  «Палітра весняного настрою», присвячений Міжнародному жіночому дню. В програмі виступи не лише місцевих артистів, а й художніх  колективів Стрілкового сільського Будинку культури. Початок – о 12:00.  Буде цікаво!