“Весняне коло життя”

Таку назву мало грандіозне літературно-хореографічне дійство, яким нещодавно вчергове порадували новокаховчан  учасники зразкового ансамблю танцю “Ручеек” під керівництвом Марини Юшенко. 

Колектив, про який йде мова, не потребує реклами. Їхня творчість близька і знайома у місті і далеко за його межами багатьом. Виступи “Ручейка” – окраса будь-якого міського заходу, концерту, події.  

Привітати учасників та  керівника завітав на свято один з найпалкіших шанувальників їхньої творчості – міський голова Володимир Коваленко. Він подякував митцям за творчість і натхнення, за ті щирі емоції, які дарують вони глядачам під кажного зі своїх номерів. Також Володимир Іванович привітав та вручив подарунки цьогорічним випускникам колективу Олександрі Ходорковській,  Валерії Харченко і Ксенії Писаренко. Щирими й теплими словами привітала танцюристів маму  випускниці Олена Ходорковська, яка завжди  всіляко підтримує колектив. 

Дитячий ансамбль танцю “Ручеёк”  створений у грудні 1976 році видатним   педагогом  Вірою Борисівною Ступаковою, який відвідували   учні місцевих шкіл.  У 1983-у ансамбль посів  1-е місце серед дитячих хореографічних  колективів в     обласному конкурсі “Херсонщини весняні  візерунки”. І того ж року   ансамбль         отримав почесне звання  “Зразково – показовий”. Не одне покоління примножило славу колективу. І хоч все в цьому   світі швидкоплинне –  змінюються і   учасники, і керівники, незмінним лишається тільки любов до  барвистого, мелодійного, хореографічного мистецтва. І всі учасники неймовірного, яскравого, а до того ж і пізнавального дійства,  вкотре це довели, показуючи на сцені Палацу культури, над чим працювали весь нинішній рік. Репертуар  колективу дуже різноманітний. Та  кожна композиція має    свої неповторність та стиль. Тож зичимо подальших творчих пошуків і досягнень!

До вашої уваги фотозамальовки зі звітного концерту.