“Весняні зустрічі” у Таврійському Будинку культури

Нещодавно у Таврійському  Будинку  культури відбувся концерт «Весняні зустрічі», який підготували і провели учні і  викладачі підрозділу №2 КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв».

В програмі взяли  участь: молодша група хору «Барвіночки», учні вокального відділу Мілана Юхненко, Анна Ткач, Марія Манжул (викладач Олена Степанова). Гру на синтезаторі  продемонстрували  учні молодших класів Ілля Колібабачук і Тимофій Дейнега (викладач Наталя Нікітіна) та старші виконавці:  Олександра Бочарова, Крістіна Богомазюк (викладач Людмила Качан).

Чарівну гру на гітарі показали вихованці викладача В’ячеслава Шевєлева: Валентин Симонов, Марія Вознюк, Анастасія Матяш. Гарні, яскраві танцювальні номери виконали учні 2, 3, 5 та 8 класів, які є учасниками хореографічного колективу «Ritmix» (керівник Лілія Пономаренко).

Чудові вірші пролунали зі сцени у виконанні Марії Кривіцької та ведучих Спільної Карини та Сігнаєвської Карини – підготувала викладач Олена Тюкалова.

У теплій атмосфері час пролетів непомітно. Сподіваємось,  дитяча творчість залишила в серцях глядачів найприємніші враження і приблизила довгоочікувану весну!                             

Людмила Качан, в.о. завідувача підрозділом №2 ДШМ