Весняний призов

АрміяНа підставі Закону України “Про  військовий обов’язок і військову службу“,  Указів Президента  України №122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» та №744/2014 від 24.09.2014р. «Про рішення РНБО від 28.08.2014р. «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності» (в якому одним із пунктів визначено не залучати військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань в зоні АТО в Донецькій і Луганській областях), оголошено весняний призов на строкову військову службу.

Явці на призовну дільницю Новокаховського міського військового комісаріату підлягають усі громадяни України чоловічої статі, придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, а також ті, у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

Громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: вул. К. Маркса, 8, Новокаховський міськвійськкомат. Ті, що не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до військкомату впродовж 10 днів, при собі мати документи, які посвідчують особу. Громадяни, які ухиляються від призову, несуть відповідальність згідно із законодавством.