Ветерани АТО передали музею міста два томи альбому-реквієму «Хронологія мужності»

15 листопада члени міської громадської організації учасників АТО «Біла стріла» відвідали музей історії міста Нова Каховка. Метою відвідин була передача до музею двох томів альбому-реквієму «Хронологія мужності», альбому-пам’яти про загиблих херсонців, котрі віддали свої життя за суверенітет та незалежність України.

В основу книг покладені факти з життя звичайних хлопців, котрі народилися і виросли серед безкрайніх степів півдня України і були змушені в 2014-2016 роках захищати її Схід.

Що змусило їх взяти у руки зброю? Чому на тлі сучасної історії будуть завжди складатися в Хронологію мужності дві найважливіші віхи в житті цих людей – дати народження і смерті. Про це – книга. Про 98 загиблих захисників Вітчизни.

Це видання стало продуктом спільної праці управління культури Херсонської обласної державної адміністрації та херсонської обласної організації національної спілки журналістів України.

Альбоми видано за фінансової підтримки Херсонської обласної державної адміністрації, благодійних внесків мешканців Херсонщини та при сприянні губернаторів Херсонщини Андрія Путілова (2014-2015 роки) та Андрія Гордєєва (з 2016 року).

Як розповів президент організації «Біла стріла» Дмитро Марков, вони планують  такі видання подарувати бібліотекам кожного навчального закладу міста: школам, гімназії, ліцеям, профтехучилищам, технікумам, інститутам. Ці книги стануть наріжним каменем всієї військово-патріотичної виховної роботи, яку учасники організації будуть проводити з молоддю міста з метою виховання любові до України та готовності зі зброєю в руках виступити на захист  її свободи, незалежності та територіальної цілісності.

Директор музею історії міста капітан 1 рангу запасу ВМС України Віктор Васильєв, що прийняв цей подарунок, запевнив учасників АТО, що альбоми займуть місце у складі експозиції щодо участі новокаховчан в АТО, експонати для якої зараз збираються.