Ветерани “Енергії” (35+) в грі за кубок «Нового дня» здобули впевнену перемогу

Відбувся перший матч ро­зіграшу кубка «Нового дня» пам’яті багаторічного директора  ДП «Дослідне господарство «Асканійське», Героя України Віри Опанасівни Найдьонової. Ветерани новокаховської «Енергії» на своєму полі (на стадіоні «Таврія») упевнено перемогли команду Ювілейненської ОТГ (Олешківський район) з рахунком 6:1.

Ще один матч мав відбутися у Чулаківці між бехтерською «Вікторією» та командою Чаплинки. В останню мить чаплинці знялися з турніру. Причиною цьому була неузгодженість організаторів турніру при ви­значенні вікового цензу учасників змагань. Приносимо вибачення команді Чаплинки.

Наступної неділі , 4 листопада, у Тавричанці відбудеться півфінальний матч між місцевою однойменною командою і «Вікторією». Матч доволі принциповий. Адже торік ці команди грали у фіналі. Тривалий час гості були попереду, але за кілька хвилин до кінця гри фортуна відвернулася від них. Господарі не лише зрівняли рахунок, але й забили переможний гол. Тепер «Вікторія» прагне взяти реванш. Тож матч обіцяє бути цікавим.

Анатолій ЖУПИНА. “Новий день”