“Ви думаєте, війна десь далеко?” – Волонтери зняли для європейців відео про події на Донбасі

ЄвропаУкраїнська волонтерська група The People’s Project зняла пронизливе відео, яке повинне показати жителям Європейського союзу правду про військові дії на сході.

Відеоролик “EU-Ukraine-Russia: You think this war is somewhere far away?” показує ще ненароджену дитину в материнській утробі, яка розмірковує про майбутню професію. Але її мрії перериваються кадрами сумної дійсності: в Україні з’явилися діти війни, деякі міста – абсолютно зруйновані, військові змушені відстоювати свої мрії та мрії цілої країни на полі бою, а ті, хто колись хотів стати медиком, виносить поранених з поля бою та рятує життя інших у польових госпіталях.

Автори відео звертаються до європейців: “Ще два роки тому ніхто б і не подумав, що Україна буде боротися за свою свободу в гібридній війни, спровокованій Росією. Це новий тип війни: з солдатами без розпізнавальних знаків, цивільними в якості щита, диверсіями, терактами, пропагандою, кібератаками і неоднозначними дипломатичними домовленностями. Готова Європа до такого типу конфліктів? Ви гадаєте, що ця війна десь далеко? Україна знаходиться в центрі Європи”.