Вибір професії – питання майбутньої долі

Впродовж тижня, з 23 жовтня по 26 жовтня, фахівці Новокаховського міського центру зайнятості проводили широку профорієнтаційну роботу з учнями техніко-економічного ліцею.

Школярі стали учасниками уроків «Моя майбутня професія» та професіографічних екскурсій до управління Північно-Кримського каналу, де мали змогу ближче ознайомитися з професіями, що є на даному підприємстві, поспілкуватися з представниками цих професій, а також подивитися реальні умови трудової діяльності та оглянути технічне оснащення, з яким працюють фахівці.

Учні побували в музеї підприємства, подивилися та послухали історію його виникнення та будівництва. Їх вразили картини, які намалював один з працівників ПКК, історичні пам’ятки та цікава розповідь представника підприємства. Дізналися про історію розвитку магістрального каналу, водосховища, розподільчі та міжгосподарські водовиділи, що пов’язані між собою спільністю режиму та безперервністю процесу розподілу водних ресурсів. Відвідали безпосередньо Головну перегороджуючи споруду, через яку вода подається в магістральний канал. У ході екскурсії учні задавали багато питань, на які отримували вичерпні відповіді щодо перспектив розвитку даного підприємства та можливості отримання необхідної професії.

Профорієнтаційні зустрічі таких форматів допоможуть розставити акценти в питанні вибору професії та сформувати загальну готовність учнівської молоді до професійного самовизначення.

Прес-служба обласного центру зайнятості