Вибори у раді ветеранів Нової Каховки. Хто очолив спілку?

Рада ветеранів 17.11.16На розширених зборах, що відбулися минулого тижня, члени президії Новокаховської міської ради ветеранів війни та праці разом з головами первинних осередків розглянули низку організаційних питань. Зокрема, задовольнили заяву в.о. голови ради Миколи Савича про складання повноважень у зв’язку зі станом здоров’я, висловивши подяку за роботу.

З інформацією щодо обрання нового голови виступив член президії ради, радник міського голови Юрій Кобцов. Серед інших розглядалася кандидатура Д.Папуші, якого на тому засіданні прийняли до складу організації.

Члени президії А. Аліханов, голова ради ветеранів Таврійська Н.Чабан запропонували підтримати кандидатуру Дмитра Стратійовича. Таким чином головою ради ветеранів одноголосно було обрано Дмитра Папушу.

Дмитро ПапушаДля інформації. Два роки тому, після виходу на пенсію, Дмитро Стратійович оселився в Новій Каховці, переїхавши з Великої Лепетихи. Має більше 40 років трудового стажу. Працював на різних посадах в сільськогосподарських підприємствах району, в 1990-х роках чотири роки був головою райдержадміністрації та три скликання (з 2002 по 2015 роки) обирався депутатом та головою Великолипетихської районної ради.

Секретар міської ради  Олександр Лук’яненко побажав новообраному голові працювати задля підняття ролі та вагомості ради, як самої чисельної громадської організації міста, активно впливати на громадянську свідомість членів організації, на процес виховання підростаючого покоління в дусі традицій українського народу та поваги до історичних цінностей і здобутків держави.

Д.Папуша запропонував членам президії напрацювання щодо плану роботи на 2017 рік.

Папуша 3

Під час зборів були вручені нагороди та подарунки. Привітали з ювілеєм капітана 1-го рангу Анатолія Васильовича Бородавка. Від Спілки офіцерів запасу Микола Савич вручив медаль Юрію Кобцову. Від ради ветеранів чудовий фотопортрет подарували активному ветерану, учаснику бойових дій у роки Другої Світової війни, полковнику у відставці Степану Тимофійовичу Міненку.

Віктор Васильєв