Виборюємо грант для встановлення автономного опалення бібліотеки

bibliotekaВиконавчий комітет Новокаховської міської ради спільно з відділом культури і туризму міської ради підтвердили намір про участь у конкурсі на отримання гранту Посольства Німеччини для реконструкції, встановлення опалювальних систем та проведення заходів з термоізоляції. Грант надається на безповоротній основі, максимальна сума складає 8,0 тис. євро.

Про це повідомляє начальник відділу капітального будівництва виконавчого комітету міської ради Світлана Гончаренко.

Для участі у конкурсному відборі  до Управління  систем життєзабезпечення та паливно – енергетичного комплексу обласної державної адміністрації направлено повний пакет документів з реконструкції системи опалення бібліотеки по пр. Перемоги,42, яка включає робочий проект з кошторисним розрахунком вартості робіт, позитивні експертні висновки Держбудекспертизи, санітарно-епідеміологічної служби, Управління МНС та Держгіпромнагляду, аналітичну довідку про необхідність виконання вищезазначених робіт та підтвердження про можливість співфінансування з міського бюджету у розмірі не менше 20% від загальної вартості проекту.

Проектом передбачено встановлення   автономного опалення, системи вентиляції та контролю загазованості, заміну опалювальних приладів.

Сподіваємося на перемогу у конкурсі, яка дасть можливість забезпечити бібліотеку №2  на 30 тис. відвідувань на рік стабільним автономним опаленням.