Вічна пам’ять Героям Небесної сотні

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Сьогодні у музеї історії міста зібралися студенти Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету агротехнологічного коледжу, щоб з великою вдячністю згадати Героїв Небесної сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нами та нашими вчинками з небес, вшанувати пам’ять загиблих під час Єврореволюції, Революції гідності, як її називають у народі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них – молоді, сильні. Ті, хто лише починав жити…

Організатори заходу запропонували студентам переглянути фільм «Революція гідності» та відео «Небесній сотні присвячується». Після екскурсу в історію згадали боротьбу на Сході України.

На закінчення уроку пам’яті присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих Героїв Небесної Сотні і всіх захисників України.