“Від елементарної чистоти поїздів – до суттєвого підвищення якості обслуговування подорожуючих”, – Войцех Балчун розповів про реформування Укрзалізниці

ПотягПравління «Укрзалізниці» представило у Міністерстві інфраструктури детальний план дій щодо реформування підприємства. Про це на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив нещодавно призначений гендиректор УЗ Войцех Балчун.

Пан Балчун зазначив, що відповідний план стосується усіх сфер діяльності та визначає короткострокові цілі щодо відновлення нормальної діяльності компанії. В нашому плані є опис кількох сотень різних заходів. Тут наводимо тільки деякі з них.

“Головною метою наших дій протягом найближчих шести місяців буде боротьба з корупцією. Зокрема, через запровадження прозорих тендерних процедур. Істотна зміна підходів – специфікації тендерів, що готуються під реалізацію проектів, повинні давати можливість отримати якомога більш ринкові пропозиції”, – заявив генеральний директор Укрзалізниці.

Також Войцех Балчун запевнив: “Багато уваги приділено змінам у пасажирських перевезеннях, підготовці до модернізації рухомого складу, запуску нових сполучень і покращенню сервісу для пасажирів. Від елементарної чистоти поїздів – до суттєвого підвищення якості обслуговування подорожуючих. Загалом підготовлені і найближчим часом почнуть впроваджуватись принципи плану відновлення нормальної діяльності у сфері пасажирських перевезень.”

У вантажних перевезеннях, за словами пана Балчуна, ініціатива керівництва УЗ буде спрямована на виключення корупційних дій. Зокрема тих, що відбувались через непрозорий розподіл вагонів.

“У найближчі місяці ми запровадимо пілотну комп’ютерну систему, яка автоматично розподілятиме вагони між клієнтами, що унеможливить сваволю чиновників,” – повідомив гендиректор Укрзалізниці.

Керівництво компанії вчинить кроки щодо перевірки тарифної політики і почне набагато більш активну, ніж досі, міжнародну діяльність.

Протягом найближчих півроку також буде створено міжнародну марку «UZ Cargo International».

“Треба зробити багато речей. Для цього у нас є продуманий план, що стане основою всіх дій на найближчі місяці. Реалізуючи ці і інші проекти, ми будемо тримати громадськість у курсі”, – підсумував пан Балчун.