Від сесії до сесії…живуть студенти весело! Як молодь Нової Каховки відзначила своє свято (Фото)

Сьогодні, 17 листопада, уся галаслива і завжди позитивно налаштована студентська братія відзначає своє свято – День студента. День, який, без сумнівів, є особливим  в житті кожного з нас –  чи то колишнього, чи нинішнього «шукача знань». День, коли всі  клопоти й турботи забуваються, коли хочеться  просто радіти і дарувати свої нестримні позитивні  емоції іншим.

Торік у Новій Каховці, аби порадувати студентів і водночас надати їм змогу проявити  свої  фантазію, креативність, кмітливість й винахідливість, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту започаткував конкурс «Я –  новокаховський студент!». Юнаки та дівчата мали виготовити оригінальні стіннівки чи плакати, представити добірку світлин  з яскравого студентського життя та невеличкий відеоролик. Нині конкурс проходив вже вдруге і подарував не менше вражень. Роботи у трьох номінаціях були розглянуті суддівською колегією. А напередодні свята, 16 листопада, студентську молодь міста вітали у Палаці культури, де й пролунали імена усіх  переможців.

Розпочали свято, звичайно, з традиційного спільного виконання  гімну студентів «Gaudeаmus».

Винуватців  привітав міський голова Володимир Коваленко. Він побажав юнакам та дівчатам  побільше шаленства, позитиву, успіхів у навчанні, правильного вибору у подальшому житті, і, що не менш головне, – цінувати цю прекрасну пору життя й насолоджуватися кожною миттю.  Та, певно, найприємніше було чути студентам від міського очільника про головний подарунок: у святкову п’ятницю заняття у навчальних закладах відміняються!

Тепло й щиро молодь вітали гості заходу – депутати міської ради Олександр Афанасьєв та Лілія Микитенко.

«Студентство було завжди особливим народом. Цей народ трохи авантюрний, веселий та безтурботний, але завжди – охочий до знань. Всі ми були студентами. І впевнені, що серед нинішніх, присутніх тут «мучеників науки» є ті, хто зробить великі відкриття, хто буде першим, кращим – не лише для нашого міста, а й для всієї країни, – підкреслила Лілія Анатоліївна. – На ваше покоління покладаються дуже великі надії. Промине не так багато років – і вам належить будувати міста, вчити лікувати людей, створювати твори мистецтва та виборювати лідерські позиції для Батьківщини. Ми бажаємо, щоб наука вам вдавалася і ви стали нашою гідною зміною!».

Кращі студенти Нової Каховки – активісти та відмінники навчання Данило Нікітін (ПТУ №14),  Альона Тумакова (електротехнічний ліцей), Анна Ващенко (вище професійне училище), Аліна Ковальчук (приладобудівний технікум), Владислав Федорко (агроколедж), Вікторія Дубицька (політехнічний коледж), Олександр Таран (політехнічний інститут) – отримали від депутатів в якості подарунків грошові винагороди за свої досягнення.

Ні для кого не таємниця, що талантів молоді нашого міста не позичати. В цьому зайвий раз вони переконали усіх у своє  свято. Пісні, хореографічні постановки, виступ команди КВК приладобудівного технікуму,  а також  номери у виконанні ансамблю танцю «Ручеек» (М. Ющенко), «Денс Авеню» (Л. Саніна) зробили свято і яскравим, і веселим.

А тепер про нагороди конкурсу. Першими стали відомі імена переможців у номінації «Фотографія»: 3 місце посіли студенти НКПК, 2-е – Юрій Ніколаєв (університет «Україна»), 1-е – учні НВПУ. Світлини  переможців присутні малу змогу переглянути на великому екрані. Серед малюнків кращими були визнані роботи: Андрія  Стрельця (3 місце), студентів Новокаховського коледжу ТДАТУ (2 місце) та Марії Мамедової (приладобудівний технікум).

Серед відео-робіт перемогли ролики, зняті студентами приладобудівного технікуму (Маковеєнко Денис, 1 місце), електротехнічного ліцею (оператор  Данило Бобков, 2 місце) та  професійно-технічного училища №14 (Анна Пуляєва, 3 місце).

В знак подяки за участь  і проявлені творчість та  креатив, усі переможці отримали від міського голови та відділу молоді дипломи і винагороди.

Та на цьому «злива нагород» не завершилася. 10 листопада  у місті була започаткована відкрита  першість з волейболу серед студентських команд, я присвячена Міжнародному Дню студента. У змаганнях взяли участь юні спортсмени з трьох навчальних закладів – політехнічного коледжу,  приладобудівного технікуму та коледжу ТДАТУ. Капітанів команд привітала начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран, яка подякувала юнакам за участь у турнірі та активну життєву позицію.

Вона  вручила кожному капітанові солодкий подарунок для команд, а переможцю – перехідний кубок. Його щасливими володарями стали студенти агроколеджу.

Ну, а під завісу– спільна пісня, світлини на згадку і ще один приємний сюрприз – дискотека у клубі «Classiс».