Від щирого серця

На адресу “НК онлайн” надійшов лист, у якому батьки учнів НВК №2 висловлють  подяку вчителям. Звісно, ми не могли проігнорувати таке щире звернення й публікуємо лист.

“29 травня пролунав останній дзвоник для наших дітей у НВК № 2!Всі дуже хвилювалися,але навіть дощ не був на заваді для того урочистого,хвилюючого настрою,не заваджав він і проведенню свята. Щира вдячність наша вчителям школи, за те, що вони зробили цей день неповторним. Особливу подяку  висловлюємо організаторам  свята-Сковородці О. П. та Кузьменко Д. М. за те, що вклали в наших дітей душу, терпіння та любов.А потім був випускний вечір-урочисте і по-сімейному затишне свято, яке довго ще будемо згадувати з теплом і радістю. Ми вдячні вчителям за іх наполегливу працю, вміння і старання. А ще за те, що вони не полишають у скрутну хвилину  ні дітей, ні батьків.

Випусний вечір було проведено на вищому рівні, і, незважаючи ні на які перешкоди, Сковородка О.П. та Кузьменко Д.М. створили нашим дітям свято і радісь.Щира подяка та уклін вчителям НВК№2.
Спасибі!

З повагою,батьки, дідусі й бабусі дітей 11 А класу“. jCsHWAxQYcs kgXA3l6syso TuRf9AhW8-M