Видавництво «Світич» нагородило колектив дитсадка з Нової Каховки

Пізнавальний дитячий журнал «Джміль» на своїх сторінках започаткував колекцію роботів-помічників. Джмелик запросив юних винахідників взяти участь у конкурсі, а найцікавіша поробка-цікавинка поповнить нову колекцію журналу «Джміль».

Таким чином, зацікавившись незвичайним конкурсом, колектив педагогів та вихованців ДНЗ я/с № 1 «Дюймовочка» (завідувач І.Матвієнко) прийнялись за роботу.

А що ж цікавого вони почали робити? Справа в тому, що малюкам дуже подобається слухати казки, оповідання, вірші, які друкуються у дитячому журналі, проводити цікаві досліди, створювати поробки власними руками. І коли Джмелик оголосив конкурс на незвичайну колекцію роботів-помічників, всі відразу, а особливо малюки групи № 8 «Бджілка» (вихователі О.Гузь, І.Демянець, інструктор з фізичного виховання С.Чорний), вирішили створити свого особливого робота.

Відмітимо, що дошкільнята закладу люблять займатися спортом, грати в рухливі ігри, приймати участь в різних естафетах, тому і робот вийшов спортивним. Ім’я йому придумали – Спортик! Він з дітьми усюди!

Емоцій, радощів було безліч, коли до дошкільного закладу надійшла бандероль з Києва.

Видавництво «Світич», редакція журналу «Джміль», оргкомітет конкурсу нагородили грамотою вихованців групи № 8 «Бджілка» та педагогічний колектив ДНЗ я/с №1 «Дюймовочка» за перемогу в номінації «Уже працює!» конкурсу «Супер робот – 2017!». Тож натхнення Вам, успіхів і нових перемог!

Вихователь-методист О.Стуканова