Відбір міста для проведення Євробачення: Херсон отримає низку пропозицій на проведення культурних заходів, а Миколаєнко вболіватиме тепер за Одесу

євробаченняМіський голова Херсона Володимир Миколаєнко подякував всім за підтримку міста у відборі. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Пан Миколаєнко також запевнив, що відтепер вболіватиме за Одесу, адже вона (окрім Києва та Дніпра) пройшла у фінал відбору.

Також херсонський очільник зазначив: “Я дякую всім, хто підтримував Херсон у цьому відборі. Наш головний здобуток – про місто дізналося дуже багато людей, в тому числі й у владних кабінетах. Я отримав шалену підтримку від міністра культури Євген Нищук та інших міністрів, від Jaanika Merilo, представників НТКУ.

Всі вони відмітили наше прагнення змінювати місто і виводити його на новий рівень. І, що найголовніше, пообіцяли проводити більше заходів в Херсоні. В понеділок будуть конкретні пропозиції від Міністерства культури, які ми з задоволенням реалізуємо. Це саме той результат, який повинен бути від участі у таких відборах.

Я дякую Андрій Гордєєв та Андрей Путилов за підтримку ініціативи з проведення Євробачення в Херсоні на всіх стадіях її втілення в життя. У єдності наша сила!

Ну і найголовніше. Ми завили, що готові витратити 198 мільйонів з міського бюджету на підтримку супутніх заходів для Євробачення до травня 2017 року – дороги, благоустрій, облаштування публічних просторів, ремонт інфраструктури. І після рішення організаційного комітету не будемо змінювати плани. До травня 2017 року в Херсоні відбудуться якісні перетворення.

Європейський Херсон – це не мрія. Це щоденна робота.”