Відбулась 31-а позачергова сесія Новокаховської міськради

Сьогодні, 14 червня, у Новій Каховці відбулась 31-а позачергова сесія Новокаховської міськради. З 36 обраних на засідання прибуло 27 депутатів.

Обговоривши питання та заслухавши доповідь начальника фінуправління Ірини Фурсєєвої на спільному засіданні комісій, народні обранці  ухвалили ряд важливих для міста рішень.

Так,  були внесені зміни до міської соціальної цільової програми розвитку освітньої галузі на 2016-2019 роки, а також  зміни до рішення сесії №796 від 25.05. 17 р. “Про затвердження бюджетних призначень загальноосвітнім закладам на 2017 рік”.  Мова йшла про фінансування транспортних витрат на перевезення учнів, облаштування волейбольного майданчика біля ДЮСШ відділу освіти та ін.  Рішенням сесії зазнали змін  Програма розвитку охорони здоров’я і  Програма будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів об’єктів соціальної сфери та інших об’єктів комунальноївласності.  Це додаткові кошти на реконструкцію інфекційного відділення, аби завершити її до вересня, та гроші на ремонт ліфту, завдяки яким успішно закінчиться відновлення операційного блоку у лікарняному комплексі на “Соколі”.

Більш детально про ухвалені рішення 31-ї позачергової сесії  читайте на шпальтах тижневика “Нова Каховка”. До вашої уваги відеозапис засідання.