Відбулась 45-а сесія Новокаховської міськради. Питання сьогодення, звіт прокурора

Сьогодні,  22 березня, відбулась  45 чергова сесія Новокаховської міської ради, на яку прибуло 28  депутатів із 36 обраних. Народні обранці   розглянули  понад 50 питань порядку денного.

В ході засідання було затверджено зміни до  низки міських програм: Програми економічного, соціального і культурного розвитку міста, програми благоустрою; будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів об’єктів соціальної сфери, програми «Екологія 2020», «Нова Каховка – безпечне місто» та інших. Депутати своїм рішенням затвердили заходи на поточний рік до міської  програми соціального захисту дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності.

Народні обранці затвердити подані  звіти про виконання програм економічного, соціального та культурного розвитку міста за 2017 рік,  молодіжної політики, оздоровлення та відпочинку дітей у минулому році,  розвитку футболу у м. Нова Каховка, розвитку баскетболу, а також звіт відділу земельних відносин та комунальної власності виконкому щодо стану оренди комунального майна, наданого виконкомом 2017 року.  Затвердили нову редакцію статуту КП «Новокаховське ШЕУ».

В ході засідання розглянуто блок земельних питань. За  депутатської згоди визначено ділянки, які будуть передаватися в оренду на земельних торгах, надані дозволи на розробку документації із землеустрою громадянам, які є учасниками АТО та ін.

Під час роботи  сесії з інформацією про стан законності на території  Нової  Каховки  упродовж 12 місяців 2017 року та заходи щодо її зміцнення виступив керівник Новокаховської місцевої прокуратури Олександр Король.

Зокрема, він зазначив, що  протягом минулого року кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень, порівняно з минулим періодом, збільшилась на 13,7% (з 1048 до 1192; при цьому по області їх чисельність зросла на 6,8%), з яких було розкрито 58% скоєних злочинів (по області 51,1%). За словами Олександра Леонідовича, в  цілому збільшилась кількість злочинів проти життя і здоров’я особи    на 5,7% (53 проти 56), у тому числі умисних вбивств та замахів – на 20% (з 5 до 6), умисних тяжких тілесних ушкоджень – на 20% (з 5 до 6).

Із позитивних тенденцій. Було відзначено, що за минулий рік було значно підвищено ефективність протидії наркозлочинності: викрито на 63,6% більше злочинів цієї категорії (з 44 до 72), у тому числі за фактами збуту наркотиків (з 5 до 36).

В ході засідання депутати ухвалили низку рішень стосовно реалізації проекту будівництва у нашому місті Центру олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”. Про досягнуті результати у цьому напрямі  присутніх  наприкінці засідання поінформував секретар міської ради Олександр Лук’яненко. Про це – читайте у наших наступних публікаціях.

До вашої уваги повний відеозапис 45-ї чергової сесії.