Відбулась дев’ята сесія міської ради

9 червня під головуванням міського голови Коваленка В.І. відбулась дев’ята чергова сесія міської ради 7-го скликання. З 36 обраних депутатів для участі у роботі сесії зареєструвались 32 депутати.сессия-1

Серед запрошених були голови Таврійської міської, Дніпрянської селищної та Райської сільської рад, члени виконавчого комітету, начальники управлінь та відділів виконкому та міської ради, керівники комунальних підприємств, представники ЗМІ, представники громадських організацій.
До порядку денного сесії було включено 57 питань, прийнято 56 рішень міської ради. Всі проекти рішень включені до порядку денного були попередньо розглянуті та вивчені на засіданнях постійних депутатських комісій.
Під час майже трьох годин засідання депутати ретельно обговорювали кожне питання порядку денного та приймали по них рішення.сессия-2
Зокрема, у зв`язку зі зверненням голови ОСББ «НК Перемоги 3а», щодо необхідності завершення робіт по ремонту електричних мереж гуртожитку, міська рада внесла відповідні доповнення до заходів Програми фінансової підтримки об`єднань співвласників багатоквартирних будинків для проведення капітального ремонту житлового фонду на 2016-2018 роки.
Також міська рада, з метою вирішення пріоритетних завдань регіонального розвитку, які сприятимуть підвищенню рівня життя населення внесла зміни до Заходів на 2016 рік міської Програми будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів об`єктів соціальної сфери, житлового фонду та інших об`єктів комунальної власності міста Нова Каховка, збільшивши обсяг фінансування робіт з реконструкції покриття алей «Містечка атракціонів».
Не обійшли увагою, депутати і комунальні підприємства міста, внісши зміни до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності міста Нова Каховка ( стосовно компенсації різниці в тарифах КП «Автоцентр» та капітального ремонту техніки та устаткування КП «Новокаховське ШЕУ», КП «Новокаховське ЖЕУ» та «Міський водоканал»).
В результаті роботи сесії, депутати затвердили заходи до міської соціальної цільової програми розвитку освітньої галузі на 2016 рік, виділивши кошти на капітальний ремонт електромережі я/с №18 «Вербонька» та поточні ремонти загальноосвітніх шкіл міста.
Серед блоку земельних питань депутати прийняли рішення, щодо надання дозволу на розробку документації із землеустрою восьми громадянам, які є учасниками антитерористичної операції та Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність десяти громадянам, які є учасниками антитерористичної операції, що є важливим кроком у підтримці наших захисників.
З метою збереження системи формування трудового робітничого потенціалу, підготовки робітничих кадрів, захисту конституційного права молоді на професійну освіту, уникнення фактичної ліквідації професійно-технічних закладів, зниження соціальної напруги в місті депутати прийняли та направили Звернення Президенту України Порошенку П.О., Голові Верховної Ради України Парубію А.В., Прем`єр-міністру України Гройсману В.Б., голові Херсонської обласної ради Путілову А.С. та голові обласної державної адміністрації Гордєєву А.А. з проханням невідкладно повторно розглянути та конституційною більшістю народних депутатів підтримати Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансування професійно-технічної освіти». З цього питання міський голова Коваленко В.І. проінформував депутатів міської ради про титанічні зусилля , які він прикладає для вирішення проблеми збереження та фінансування системи професійно-технічної освіти, про домовленість з головою Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєвим А.А. про виділення 3,317 млн. гривень з державної субвенції на утримання закладів профтехосвіти та звернувся до всіх не спекулювати на цьому питанні і дати у спокійній політичній та фінансовій обстановці вирішити це питання.
Відповідні рішення сесії міської ради будуть розміщені на нашому сайті.
Після розгляду всіх питань порядку денного міський голова Коваленко В.І. надав інформацію щодо актуальних питань життя нашої громади, запросив всіх присутніх активніше відвідувати міські культурні та спортивні заходи.
Відеозаписи сесій міської ради можна переглянути за посиланням .
Результати поіменного голосування депутатів міської ради можна переглянути посиланням .

Організаційний відділ міської ради